نتایج جستجو برای عبارت :

از اشرار فاصله بگیرید

BluRay,Mickey's House of Villains 2001,x265,خانه اشرار میکی موس,دانلود Mickey's House of Villains 2001 720p,دانلود انیمیشن Mickey's House of Villains 2001,دانلود انیمیشن خانه اشرار میکی موس,دانلود زیرنویس فارسی,دانلود کارتون Mickey's House of Villains با کیفیت 1080p,دانلود کارتون میکی موس,دانلود مستقیم انیمیشن Mickey's House of Villains 2001,زبان اصلی,کیفیت بلوری,میکی موس,
ادامه مطلب
مجلس اشرار بین، جمعیتی کور و کربنده‌ی شهد و شکم، برده‌ی کام و کمر
بی‌خبران از جهان، معتقدان ریاقافله‌ی حیف‌نان، بی‌عرق و بی‌هنر
مفت‌خوران حریص، بی‌شرفان دنیبی‌جنمان وقیح، زوزه‌کشان حشر
این نجسان خائن‌اند، ظرف فسادند و بسمظهر اهریمن‌اند، هر دمشان توف شر
خس که به مسند رسید، دیو به مصدر نشستعشق به پنهان وزید، گشت گدا معتبر
خلق خسی‌اش بدید، رأی کثیف‌اش چشیدبنده‌ی دنیا بُد و کرد حق از او حذر
کبر کلاهی گشاد بر سر این خلق کردکودکی و کو
سالها پیش سرزمن ما  جولانگاه اشرار و متجاوزینی شده بود که گاه و بیگاه از مرزهای شرقی و به صورت غیر قانونی وارد این سرزمین می شدند و اقدام به تجارت مواد و شرارت می نمودند . جرات و جسارتشان به حدی رسیده بود که دیگر حضورشان در مناطق مرزی احساس نمی شد بلکه در شهرهایی مثل کاشمر و سبزوار و .... نیز آوازه حضور و شرارتشان به گوش می رسید.
در این میان گروهی ۸ نفره از این اشرار به سرکردگی شخصی به نام نظیرخان و با انبوهی از سلاحهای اتوماتیک به قصد شرارت وارد
مردم عزیز ما هم که خوشبختانه در قضایای گوناگون این کشور بصیرت خودشان را،
آگاهی خودشان را نشان دادند بدانند که این حوادث تلخ از ناحیه‌ی کیست و
چگونه است، این آتش زدن و خراب کردن و ویران کردن و دعوا کردن و ناامنی
ایجاد کردن مال چه کسی است، این را بفهمند توجه کنند که میفهمند هم مردم
ملتفتند، و از اینها فاصله بگیرند. این آن توصیه‌ی ما است، مسئولین کشور هم
به وظایف‌شان به طور جدی عمل کنند.
26 آبان 98
متن کامل را در ادامه مطلب بخوانید
ادامه مطلب
چقدر این فاصله ها با هم و تا هم توی زندگی مهم میشن . فاصله ی آشتی تا قهر یا حتی قهر تا آشتی . فاصله ی لیوان آب با تخت . فاصله ی یزد تا مشهد . یا کرج تا تهران . حتی فاصله ی سامان تا روستای چم چنگ . فاصله ی طبقاتی ما با شما که همه میگن . یا حتی همین یه بند انگشت فاصله ی دوست داشتن تا تنفر . این فاصله ها که هیچ وقت معلوم نیست دقیقا چند ساعت یا چند روز طول میکشه تا برسی بهشون یا اتفاق بیافتن اما انقدری مهم هستن که تا همیشه تو یادت بمونن و گاهی همه ی راهی که رف
گرفتار شده بود وسط اشرار. چاقو را گذاشتند روی گلویش که ... احساس کرد دیگر کارش تمام است. یادش آمد چند روز دیگر برادرش عروسی دارد. از ته دل با امام زمان نجوا کرد. گفت الان اگر شهید بشوم عروسی برادرم خراب می شود. گناه دارد. بیست روز به من مهلت بدهید آقا.
نیروهای کمکی از راه رسیدند و اشرار و قاچاقچی ها زود پا به فرار گذاشتند. از آن اتفاق، فقط خطی از خون و کبودی روی حنجر باقی ماند.
مراسم به خوبی برگزار شد. عروس و داماد رفتند سر خانه و زندگی شان. درست سر ب
اگر تمایل دارید که نیم فاصله را در نرم افزار ورد تایپ کنید به راحتی این کار امکان پذیر است. اصلا چرا از نیم فاصله باید استفاده بشه ؟ 
چرا باید از نیم فاصله یا فاصله مجازی استفاده کنیم؟
از جمله موارد استفاده از  فاصله مجازی شامل موارد زیر می باشد:
استفاده از فاصله مجازی و نیم فاصله ظاهر آراسته و زیبایی به متن می بخشد و خواندن متن را نیز آسان تر می کند.
از جمله ویژگی های یک تایپیست حرفه ای این است که فاصله مجازی را در هنگام تایپ کردن رعایت کند.
به
می‌شود رفت ولی فاصله پایان دارد!عشق، غمیگن و پر از درد؟ نه! درمان دارد!
می‌شود با تو به ما بودنمان فکر کنیم ...دل به این جملهء من سخت تر ایمان دارد!
دست در دست و در آغوش، بخوابیم شبی ...این خیالات قشنگیست که جریان دارد!
من همانم که کسی مثل من عاشق نشود!قلب من عطر تو را بر تنش هر آن دارد!
قهر و اخمِ تو و جنگ و سرِ دعوا با هم،ارزشی بیشتر از خنده‌ی شاهان دارد!
گاهی از فاصله ها حال دلم بد شده‌استمی‌شود رفت ولی فاصله پایان دارد!
#فاصله_اجباری#میم_پناهی
دیروز گفت برنده رابطه های راه دور در اکثر مواقع فاصله است. حرفش منطقی و به نظر خودش دور از منظور بود اما به من حس بدی داد. حس ناامنی کردم. هیچوقت دلم نمیخواد از طرف آدم هایی که دوستشون دارم احساس ناامنی کنم.
و فاصله پدیده ای بیهوده بود!
شک، فاصله آدمو با ایمان زیاد می کنه در ابتدا. ولی وقتی که جوابشو پیدا کنی، از قبل هم نزدیک تر می شی، مطمین تر می شی.اینه که مهمه کِی، و به چی شک کنی. 
اگه بشه راهی پیدا کرد که شک کرد و از ایمان هم فاصله نگرفت، اون دیگه چی بشه!
در اصل، می شه شک نکرد، ولی سوال کرد. این دیگه فاصله هم ایجاد نمی کنه. همون مهسایی که بودم:عینک_آفتابی.
ولی باید مراقب بود، چون اگه تو سوال گیر کنی، تبدیل به شک می شه و اونوقتتتتت از ایمان فاصله می گیری.
از خودت!!

اینقدر در نوشتن خودم دقّت کرده‌ام به علائم نگارشی، به خصوص به نیم‌‌ فاصله‌ها (خود این نیم‌فاصله است یا نیم فاصله؟!) که یه لحظه دیدم تلویزیون داره تبلیغ میذاره، گاو و شیر و این قسم مسائل، ناخودآگاه زیر گاوه رو نگاه کردم (زیر عکس گاو منظور) که جمله‌ای که نوشته رعایت کرده فواصل رو یا نه... اینم از آخر و عاقبت ما... :) سر یه ماجرا، برای درست و روانخوانی از یکطرف کار به تشدید و اعراب‌گذاری رسیده حتّی... امّا در جریانی که، گاهی وسواس که بالاتر می

غیرت درویش موسی
حدود هشتاد سال پیش ناامنی کشور را فراگرفته بود اشرار رشد کرده بودند و گروه های مختلفی را تشکیل داده بودند و به راهزنی و غارت اموال مظلومین اقدام می کردند.
رودان و منوجان نیز از این قائده مستثنی نبودند. مردم امید به استقرار امنیت توسط حکومت را از دست داده بودند، در مقابل این اشرار بودند آزادی خواهانی که از جان و مال خود مایه می گذاشتند و در مقابل این شیطان صفت ها قرار می گرفتند، یکی از این افراد غیرتمند درویش موسی بود.
درویش م
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در درس خارج فقه:
قبل از اینکه بحث را شروع بکنیم، من عرض بکنم که در این یکی دو روز خب یک حوادثی به دنبال مصوبه‌ی سران کشور، سران قوا اتفاق افتاد؛ دیروز، دیشب، پریشب، در برخی از شهرهای کشور، و متأسفانه مشکلاتی هم درست شد، تعدادی جان باختند و مراکزی تخریب شد، از این کارها هم شد در این یکی دو روزه. چند نکته را باید توجه داشت.
اولاً وقتی یک چیزی مصوبه‌ی سران کشور هست، آدم باید با چشم خوشبینی به او نگاه کند، بنده در این قضیه
ویژگی‌های خاص هتل مدینه الرضا مشهد
در رزرو هتل مشهد به این موارد توجه نمایید.
استخر، سونا و جکوزی به صورت مجزا برای بانوان و آقایان به همراه استخر کودک
کتابخانه
اتاق ویژه جانبازان و معلولین
استفاده از کارت یکسان سازی
در این هتل دو مجموعه آبی مجزا برای استفاده بانوان و آقایان در طبقه ۱- هتل تعبیه شده است.این مجموعه‌ها با طراحی منحصر بفرد و دارا بودن محیطی آرام، با همه امکانات رفاهی و سالن بدن‌سازی و ماساژ آماده ارائه خدمات به مسافران عزیز
▼ گزارش روز

غیر قابل انکار! گروه‌های کوچک اما به شدت خشن، تیم‌های کاملاً حرفه‌ای و با تقسیم کار مشخص، مجهز به ابزارها و امکانات ایجاد آشوب و اغتشاش از جمله اسلحه، حمله به مراکز حساس مانند نیروی انتظامی، ساختمان‌های دولتی و انبارهای سوخت، حرکت در شهر با هدف برهم زدن تمرکز نیروهای امنیتی و کشاندن آشوب به همه مناطق، مدلی بود که اشرار در ناآرامی‌های اخیر به صورت یکسان از آن پیروی می‌کردند!
ادامه مطلب
از آدم‌هایی که توی کارشون وجدان دارن، خوشم میاد. درست مثل استاد بانک . که گفت من باید تا فلان قسمت درس بدم و در جواب کسایی که گفتن ما راضی هستیم اگرم تا اون قسمت درس ندین، گفت برام مهم نیست اینجور رضایت! 
و یهو یادم افتاد و فکر کردم چه با وجدان!

پ.ن: و خودمو سرزنش نمیکنم بابت این رعایت نکردن فاصله و نیم فاصله و فلان. چون اینجا یه خونه‌اس؛ خونه‌امه و میخوام توی خونه‌ام نیم فاصله رعایت نکنم و حتی فاصله و میخوام ی جور باشه انگار شلوار راحتی پامه
بازداشت ۳۰ لیدر اصلی اغتشاشات غرب استان تهران
اشرار دستگیر شده که در تجمعات اخیر دست به خرابکاری و حمله به مأموران زده بودند، پس از دستگیری به جرایم خود اعتراف کردند.
بازداشت عناصر اصلی اغتشاش همچنان در دستور کار پلیس قرار دارد/ تسنیم
پنج شنبه ، ۶ آذر ۹۸@IrNews_24
مشاهده مطلب در کانال
بسم الله الرحمن الرحیم
اللهمّ وَفّقْنی فیهِ لِموافَقَةِ الأبْرارِ وجَنّبْنی فیهِ مُرافَقَةِ الأشْرارِ وأوِنی فیهِ بِرَحْمَتِکَ الی دارِ القَرارِبالهِیّتَکِ یا إلَهَ العالَمین.خدایا در این روز به پیوند با نیکان توفیقم بده و از رفاقت اشرار دورم کن و با رحمت خودت به سوی خانه آرامش مکانم بده؛  به خدایی خودت ای معبـود جهانیان.

مشاهده ویدیو
فرزندم
گاهی فاصله ما تا فرج ، فاصله ما تا عاشق شدن، فاصله ما تا وصال، فقط یک روز و بلکه کمتر از یک روز، استقامت است...
اما سالها رنج فراق و رنج ابتلائات تلخ را تحمل میکنیم... و ناله میزنیم...
هیچ اتفاقی به این اندازه دل کسانی که بر ما ولایت دارند را نمی سوزاند... 
وای از قبوری که خود را در آن محبوس ساختیم...
فاصله همه چیز رو خراب می‌کنه. شاید از چیزهای خیلی کوچیک شروع بشه، اما کم کم از ریشه خراب می کنه... شاید شروعش از حرف ھایی باشه که پشت تلفن می‌گیم و رو در رو نمی‌تونیم. شاید از اون روز که باید دستش رو می‌گرفتی و دیگه نگرفتی. شاید از «امروز وقت ندارم ببینمت»، «نشد جواب زنگت رو بدم» ، «گوشیم خاموش شد» ، «ساعت و تاریخ از دستم در رفت» شروع بشه. شاید حتی با وجود کنار ھم بودن، دنیا ھا فاصله بگیرن و ببینیم ھر کدوممون تو یه دنیای دیگه غوطه وریم.
فاصله از
مقام معظم رهبری در بیانات خود در ابتدای درس خارج فقه،
میان مردم معترض که مطالبات خود را در چارچوب قانون پیگیری می کردند،
و برخی از موج سوارانی که به جان و اموال مردم رحم نکرده و آسیب رساندند،
تفاوت گذاشته و آن ها را اشرار خطاب کردند.جهت دریافت پوستر بر روی تصویر کلیک کنید.
رهبر معظم انقلاب صبح امروز در درس خارج فقه با اشاره به طرح مدیریت مصرف سوخت فرمودند در این کار سررشته ندارم و نظرات کارشناسی نیز متفاوت است اما گفته بودم اگر سران سه قوه تصمیم بگیرند از آن حمایت می‌کنم.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمودند سران قوا به پشتوانه کارشناسی یک تصمیمی گرفتند و طبعاً باید اجرا شود یقینا برخی مردم از این تصمیم نگران و ناراحت می شوند یا به ضرر آنهاست اما تخریب و آتش زدن کار مردم نیست کار اشرار است ضد انقلاب و دشمنان ایران
به گزارش معبرسایبری بیت الشهدا:
در پی حوادثی که با سوء استفاده اشرار از اعتراض به‌حق مردم نسبت به گرانی ناگهانی بنزین صورت گرفت، تعدادی از نیرو‌های نظامی و مردم عادی توسط اشرار و عوامل نفوذی دشمن به شهادت رسیدند.
اولین شهید اغتشاشات اخیر که در رسانه‌ها خبر شهادت او منتشر شد، شهید «ایرج جواهری» از اهالی کرمانشاه بود. وی از کارکنان پلیس منطقه الهیه کرمانشاه بود که روز شنبه 25 آبان در پی حمله اشرار مسلح به کلانتری مجروح شد و مدتی بعدبه شهادت
به گزارش معبرسایبری بیت الشهدا:
در پی حوادثی که با سوء استفاده اشرار از اعتراض به‌حق مردم نسبت به گرانی ناگهانی بنزین صورت گرفت، تعدادی از نیرو‌های نظامی و مردم عادی توسط اشرار و عوامل نفوذی دشمن به شهادت رسیدند.
اولین شهید اغتشاشات اخیر که در رسانه‌ها خبر شهادت او منتشر شد، شهید «ایرج جواهری» از اهالی کرمانشاه بود. وی از کارکنان پلیس منطقه الهیه کرمانشاه بود که روز شنبه 25 آبان در پی حمله اشرار مسلح به کلانتری مجروح شد و مدتی بعدبه شهادت
ثبت تاریخ زمانه لحظه دیدار کرد/مرحبابررهبرما دشمنان را خوارکرد/اوزنسل آفتاب واهل بیت احمداست/مقتدای با بصیرت شیعه رابیدارکرد/حامی قرآن وعترت باسپهر سروری/ملتی راباولایت از عدو بیزارکرد/رهبرفرزانه ما میرود راه امام/باشهیدان خدایی بیعت ایثارکرد/اسوه کرده کشورماحضرت سید علی/ماندگاروجاودانه این همه آثارکرد/دشمنان کشورما غرب واسرائیل هست/ضربه شستی رانثارآن همه اشرار کرد/حضرت سیدعلی شد نائب صاحب زمان/دررکاب مهدویت ملتش رایارکرد/
امروز تصمیم گرفتم ازت دور شوم
از دورترین فاصله ها به چشمانی که نمیبینم. به دستانی که لمس نمیکنم. زل میزنم.
ازت دور می شوم تا به خودت نزدیک شوی
نزدیک نمی شوم که آزرده خاطر نشوی 
که فلبم تیکه تیکه نشود از زخم زبون زدنات
یه روز هایی از زندگی باید از هم فاصله بگیریم تا به درد هم زخم بیشتر نزنیم
نزدیک هم که باشیم درد بیشتر می شود و دور باشیم یه درد دیگر...
ازت دور می ایستم و درگیر نگاهی می شوم که ازم دریغ کردی
درگیر حرف هایی می شوم که ازم گرفتی
قشنگی فا
سالها مجاهدت مخلصانه و شجاعانه در میدانهای مبارزه با شیاطین و اشرار عالم و سالها آرزوی شهادت در راه خدا، سرانجام سلیمانی عزیز را به این مقام والا رسانید و خون پاک او به دست شقی‌ترین آحاد بشر بر زمین ریخت.
قسمتی از پیام رهبر انقلاب به مناسبت شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی
دلمان تنگ است برایت در این تحویل سال، سردار....
#سردار_شهید_حاج_قاسم_سلیمانی
#شهید_حاج_قاسم_سلیمانی
#سردار_سلیمانی
#حاج_قاسم_سلیمانی
#شهید
#سین_هشتم
#سال_تحویل
#تحویل_سال
2570 - «علی جوانمردی» خبرنگار تجزیه‌طلب شبکه دولتی «صدای آمریکا» که پیشتر از مبارزه مسلحانه با جمهوری‌اسلامی حتی به قیمت سوریه‌سازی ایران حمایت کرده بود، این‌بار با حمایت از سواستفاده اغتشاشگران و اشرار از اعتراضات معیشتی مردم، گفت: “نباید در برابر حکومت کوتاه آمد، اگر در خیابان بمانید و با روند موجود، مطمئن باشید رژیم شنبه سقوط می‌کند!”لینک منبع: www.b2n.ir/mzdr114
دانلود فایل اصلی
امکانات هتل لوتوس کیش
برخی از امکانات این هتل 3 ستاره عبارت است از :
خدمات خانه داری
صندوق امانات
تاکسی سرویس
اتاق چمدان
جعبه کمک های اولیه
خدمات CIP
لاندری
دستگاه واکس کفش
خدمات تور
خدمات بیدارباش
رمپ
پله اضطراری
کانتر گردشگری مسافران تور لحظه آخری کیش
تخفیف پارک دلفین ها
اتاق های هتل مجهز به مبلمان، سیستم تهویه مطبوع، مینی بار، ماهواره، سشوار، دمپایی، دراور، آباژور، حمام، تلفن، سرویس روزانه اتاق، بسته آرایشی و بهداشتی، سرویس بهداشتی فر
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای: «آمریکایی‌ها به خیال خودشان علیه سپاه و کشور نقشه میکشند، امّا آن که به سمت حضیض میرود، ترامپ و اشرار و احمقهای دُور و بَر نظام حاکمه‌ی آمریکا هستند. سپاه مجموعه ای مؤمن، آگاه، در راه نجات ایران و ایرانی و همه مستضعفان عالم از چنگالهای ظلم و استکبار است.» ۱۳۹۸/۰۱/۱۹ و  ۱۳۷۷/۹/۲۶نوجوان خامنه‌ای براساس این بخش از بیانات رهبر انقلاب، لوح «دست قدرت ملت» را منتشر می‌کند.

صندلی جلو رو خوابوندم ببرمش بیمارستان. گفت خوبم اما خوب نبود. گل رز سرخ خریدم ریختم تو بغلِ بی حالش. بیست شاخه...لبخند زد. بهش نگفتم اما حقیقت این هست که فاصله گل هایی که میتونیم به دست یک نفر بدیم با گل هایی که روی یک سنگ مزار براق برای همون آدم میگذاریم یک لحظه ست.
هتل حیات شرق مشهد توضیحات و مشخصات
هتل حیات شرق مشهد هتلی سه ستاره واقع در ابتدای خیابان نواب صفوی و جنب هتل آرمان می‌باشد.این هتل در سال 1395 افتتاح گردیده است و در فاصله‌ای کمتر از 10 دقیقه پیاده‌روی تا حرم مطهر رضوی قرار دارد.هتل حیات شرق مشهد دارای 8 طبقه و 332 اتاق می‌باشد.
امکانات رفاهی هتل حیات شرق مشهد
رستوران هتل‌ها، همواره یکی از بخش‌هایی است که برای اکثر مسافرین اهمیت بسیاری دارد.این هتل با ظرفیت 300 نفر، دارای یک رستوران با انواع غذ
داد زد دنبالم نیاین، موندیم‌بیرون از بیمارستان، تنها رفت تو،چند دقیقه بعد زنگ زدم گفت باید چکاپ انجام بدن، سی تی اسکن، ریه، خون، سرفه زد قطع کرد. زنگ زدم گفت چهل دقیقه دیگه. چهل دقیقه می تابیدم و با سه چهار متر فاصله خانم جوانی هم می تابید، بابا کنار ماشین بود کسی آن طرف با فاصله ایستاده بود می گفت:" حالا خودش میاد بیرون." 
بعد چهل دقیقه اومد بیرون رنگ پریده بود ولی بیرون بود و همین طور که زیر لب می گفت:" منفی" خیره شده بود به زنی که با سه چهار مت
کلمات چه بیهوده خواهند بود وقتی دلتنگی
چه بیهوده دست و پا زدنی است کنار کسی که از خود دریغش کرده ای
یک دنیا فاصله است میان تو و کسی که به اندازه یک "سلام" با هم فاصله دارید
درست می گویم یا اشتباه...؟
شاید تو همان آدم من باشی
اما نه در این لحظه
نه در واپسای این حجم دلتنگی
باز موسم انتخابات شد و شروع کثافتکاری های اشرار سیاست
آخه میدونی اگه اوضاع آروم باشه رای دهنده ها ممکنه فک کنن و ...... اون وخ دیگه به این پلیدا رای نمی دن, پس باید فضا, فضایی احساسی بشه و فکر تعطیل!
مث 94, مث 92 و ...
لذاس که شروع کردن!------- چراغ اوّلو دانشگاه تهران روشن کرده با موضوع ........... مثلا حجاب
اصل انتخاباته, بقیه بهانه و فقط دست آویزه! حجاب جواب نداد, قانون اساسی, نشد, قانون انتخابات, اصن نشد:
چرا امسال ماه رمضون توی آبان نباید باشه؟
تا مردم بصیرت
بچه که بودیم (یعنی مثلاً من کلاس دوم – سوم ابتدایی بودم) یکی از سرگرمی‌های ما (گروهی از بچه‌های هم سن و سال که معمولاً در چشم بزرگترها هم‌ردیف اشرار و یا اراذل و اوباش قلمداد می‌شدیم. رهبر گروه و مقصر اصلی فجایع:من!) رفتن به دشت پت و پهن اطراف روستا، خصوصاً در فصل بهار، بود. از آنجایی که ما اکثراً ساکن شهر بودیم، این دشت همیشه برای ما تازگی خاص خودش را داشت. چیزی که همیشه برای من جالب بود
ادامه مطلب
بچه که بودیم (یعنی مثلاً من کلاس دوم – سوم ابتدایی بودم) یکی از سرگرمی‌های ما (گروهی از بچه‌های هم سن و سال که معمولاً در چشم بزرگترها هم‌ردیف اشرار و یا اراذل و اوباش قلمداد می‌شدیم. رهبر گروه و مقصر اصلی فجایع:من!) رفتن به دشت پت و پهن اطراف روستا، خصوصاً در فصل بهار، بود. از آنجایی که ما اکثراً ساکن شهر بودیم، این دشت همیشه برای ما تازگی خاص خودش را داشت. چیزی که همیشه برای من جالب بود
ادامه مطلب
فاصله‌ی هستی و حقیقت، فاصله‌ی عشق و هیچ. اگر می‌توانی این فاصله را پشت سر بگذار و در ما شو. عقل می‌گوید تو نمی‌توانی و دل می‌گوید کار جز توانستن نیست.‌

فاصله‌ی دال و لام،
اگر می‌توانی این دو حرف وصل کن و با ما شو.
حلمی | کتاب لامکان 
موسیقی: (Sevak Khanagyan - Qami (Wind
یکی از قشنگ ترین شعرهای فاضل نظری به نظرم این شعر هست که اون بیت معروف « مثل عکس رخ مهتاب که افتاده در آب ، در دلم هستی و بین من و تو فاصله هاست» توی این شعر اومده. سالها قبل این بیت رو شنیدم بودم و نمیدونستم از فاضل نظری هست. امشب بیت اولش روی زبونم بود و با خودم زمزمه میکردم
بی‌قرار توام و در دل تنگم گله‌هاستآه! بی‌تاب شدن عادت کم حوصله‌هاست
مثل عکس رخ مهتاب که افتاده در آبدر دلم هستی و بین من و تو فاصله‌هاست
آسمان با قفس تنگ چه فرقی داردبال
امکانات هتل آپارتمان فضل مشهد
مرکز خرید
تاکسی سرویس
نمازخانه
لاندری
آنتن مرکزی
کتابخانه
پله اضطراری
خدمات تهیه بلیط برای میهمانان تور مشهد تابستان 98
صندوق امانات
رستوران با ظرفیت 120 نفر
لاندری
اتاق های هتل آپارتمان فضل مشهد مجهز به یخچال، تلویزیون، حمام، روم سرویس، امکان شارژ وسایل الکترونیکی، چای ساز، آشپزخانه، مبلمان، سرویس بهداشتی فرنگی و... می باشند.
موقعیت مکانی هتل آپارتمان فضل مشهد
آدرس هتل: خیابان شیرازی، شیرازی 24
همانطور که پیش
با نگاهی که تو داری بر من ،من از این قاعله رد خواهم شدتو زمن فاصله می گیری ومن  باز ازاین فاصله رد خواهم شدگرچه تاراج نگاه تو شده ،عمر ناچیز من وهستی منمن به یک ذره ی لطف تو مگر، باز از این قافله رد خواهم شددستهایت پرمهر ،دیدگانت پرنور،مقدمت عاطفه از جنس بلورباز هم با طپش قلب تو من، از در عاطفه رد خواهم شد
هتل آپارتمان مشهد
هتل آپارتمان مشهد , رزرو هتل آپارتمان مشهد , هتل آپارتمان های مشهد , قیمت هتل آپارتمان مشهد , رزرو هتل آپارتمان در مشهد  هتل آپارتمان پرنده سفید  مشهد یکی از هتل آپارتمان های نزدیک به حرم مطهر هست که از موقعیت مکانی مناسبی در مشهد الرضا برخوردار است. این هتل آپارتمان در خیابان امام رضا 5 با فاصله حدود 5 دقیقه پیاده تا حرم مطهر رضوی فاصله دارد . هتل آپارتمان ثقلین  مشهد یکی از هتل آپارتمان های نزدیک به حرم مطهر هست که از موقعیت
تابع setw: از این تابع زمانی استفاده می کنیم که بخواهیم به تعداد مشخص در صفحه خروجی فاصله یا space مشاهده کنیم. این تابع در کتابخانه iomanip که یکی دیگر از توابع کتابخانه ای است، تعریف شده است و دستور آن به صورت زیر است:
cout<< "پیغام" <<setw (مدنظر space تعداد);
نکته1: برای ایجاد فاصله به تعداد مشخص 8 فاصله (8 کاراکتر) از دستور 't\' استفاده می کنیم.
نکته2: برای ایجاد enter در صفحه خروجی در دستور cout از 'n\' استفاده می کنیم.
مثال: برنامه ای بنویسید که پیغام1 و با 3 فاصل

روزی دو مرد جوان نزد استادی امدند واز او پرسیدند: فاصله  بین دچار
  مشکل شدن تا راه حل یافتن برای حل مشکل چقدر است؟استاد اندکی تامل کرد وگفت: فاصله مشکل یک فرد وراه نجات او از آن مشکل برای  هر شخصی به اندازه فاصله زانوی او تا زمین است.  آن دو مرد جوان گیج وآشفته رفتند وبیرون مدرسه به بحث وجدل پرداختند.اولی گفت:منظور استاد معرفت این بوده است که باید به جای روی زمین نشستن از جابرخاست وشخصا برای مشکل راه حلی پیداکرد.با یک جا نشستن وزانوی غم بغ
امکانات هتل آپارتمان سفرای طلایی مشهد
برخی از امکانات این هتل آپارتمان به شرح ذیل می باشد:
لابی
مجموعه آبی
لاندری
تاکسی سرویس
فروشگاه
پذیرش 24 ساعته
نمازخانه
گشت درون و برون شهری برای زائرین تور مشهد تیر ۹۸
فکس، فتوکپی
اتاق چمدان
پله اضطراری
دستگاه واکس کفش
اتاق های هتل آپارتمان سفرای طلایی مشهد شامل امکاناتی از قبیل دراور، آشپزخانه، چای ساز، یخچال، مبلمان، سرویس بهداشتی ایرانی، روم سرویس و... می باشند.
موقعیت مکانی هتل آپارتمان سفرای طلا
امکانات هتل آپارتمان شهریار مشهد
لابی
تاکسی سرویس
صندوق امانات
لاندری
پله اضطراری
اتاق چمدان
آنتن مرکزی
گشت نیم روزی
پرینتر، فتوکپی، فکس
آژانس مسافرتی
دستگاه واکس کفش
پذیرش 24 ساعته
نمازخانه
خدمات تهیه بلیط
اتاق های هتل آپارتمان شهریار مشهد برای مسافران تور مشهد دارای تلویزیون، یخچال، دراور، لوازم بهداشتی، کمد لباس، مبلمان، شبکه پخش فیلم، روم سرویس می باشند.
موقعیت مکانی هتل آپارتمان شهریار مشهد
آدرس هتل: خیابان امام رضا، امام رضا 8، پش
آهن شکسته, دمپایی پاره آدم کورکچل میخریم
سالها بود در موسم رمضان, رسانه ملی برنامه هاییکه حال و هوای رمضان داشت, پخش میکرد. سیما با مجموعه هایی متفاوت, یکی با فضای طنز, دیگری عبادی و ... 
ولی رمضان 98 متفاوت است, انگار که تخم افسرگی و تنش روحی و روانی پخش شده است.
فضا اصلا بوی رمضانی ندارد. از طنز هم خبری نسیت!
سه مجموعه برای این ماه تدارک شده, از یاد رفته, برادر جان و دلدار.
هریک نمایشگر زندگی چند خانواده , هر خانواده درگیر مشکلی جدّی و خانمان براند
امر نمودم در وُزرا چهار صفت احتیاط نمایند اول اصالت و نجابت دویم عقل و کیاست سیوم سلوک و معاش با سپاه و رعیت چهارم بردباری و مسالمت
هرکس به این چهار صفت موصوف باشد وی‌را قابل مرتبه‌ی وزارت دانند و وزیر و مشیر سازند و عنان امور مملکت و سپاه و رعیت به وی سپارند آنگاه وی‌را به چهار چیز امتیاز بخشند اعتماد و اعتبار و اختیار و اقتدار
کامل‌الوزارت وزیری باشد که رتق و فتق معاملات و امور ملکی و مال را از روی نیکی و نیک‌ذاتی و حسن سلوک صورت دهد و از
هر آدمی دوبار می میرهیه بار وقتی عشقشو از دست میده، یه بار وقتی از دنیا میره.کاش فاصله ای بین این دو مردن نباشه.تحمل این فاصله خیلی دشواره.(فرهاد قائمیان/سریال تاریکی شب، روشنایی روز)اینکه اینو از زبون یه مرد میشنوم تو این سریال،سخته برام واقعا
امکانات هتل آپارتمان شباهنگ مشهد
نمازخانه
لاندری
صندوق امانات
تاکسی سرویس
جعبه کمک های اولیه
خدمات خانه داری
اتاق چمدان
اتاق تلفن
پرینتر، فتوکپی، فکس
آشپزخانه مرکزی
گشت نیم روز (با هزینه) برای زائرین تور مشهد تیر ۹۸
پله اضطراری
دستگاه واکس کفش
خدمات تهیه بلیط
فروشگاه
خدمات باربری
سیستم اعلام حریق
خدمات بیدار باش
اتاق های هتل آپارتمان شباهنگ مشهد دارای تلویزیون، یخچال، سرویس بهداشتی فرنگی، حمام، دمپایی، آباژور، دراور، صندوق امانات دا
بعد از آرامش کامل اوضاع، مدیرانی را که حرف های متناقض زده اند و بی تدبیری کرده اند، محاکمه کنید.
چرا باید برخی مسئولین با بی تدبیری، زمینه را برای جولان دادن اشرار در خیابان ها فراهم کند؟
چرا باید امنیت یک کشور بزرگ به خاطر بی لیاقتی عده ای مدیر لیبرال به هم بریزد؟
چرا باید با اشتباهات برخی از آنها فشار بیشتری روی مردم بیاید؟
باید درس عبرتی به آیندگان داد ...
همونطور که می دونید ویندوز اجازه ساخت یک پوشه (یا Directory) با نام فاصله (white space) رو نمیده ولی میشه این کار رو با خط فرمان انجام داد. کد های زیر رو حتما امتحان کنید (به جای X هر حرفی می تواند باشد):
md "X:\ \"
و سپس
md "X:\ \test"
این دو کد در خط فرمان باعث ایجاد یک پوشه به اسم فاصله می شود. حالا برید و ببینید ویندوز چه باگهایی سر این پوشه می ده. اول که  پوشه رو باز می کنید چون کارکتر فاصله در آخر آدرس هست مرورگر فایل ویندوز (Windows Explorer) دچار یک اشتباه لپی شده و فاصله
دوباره فاصله افتاده بین فاصله هانسیم یاس رسیده میان سلسله ها
دوباره بر سر سجاده قبله گم کردمتویى بهانه ى عالم براى نافله ها…
به هرکجا بروى بوى عشق مى پیچدتو ماه و اختر و شمسى براى قافله ها
تویى که مریم عذرى شده ثنا گویتتویى که راز خدایى…جواب مسئله ها
امکانات هتل میراژ کیش
روم سرویس
خدمات خانه داری
پله اضطراری
فکس، کپی، پرینت
خدمات باربری
اطفاء حریق
دستگاه واکس کفش
صندوق امانات
لاندری
لابی
نمازخانه
اجاره اتومبیل بدون راننده
گشت غیر رایگان ویژه ی میهمانان تور کیش
خدمات اینترنتی
پارکینگ با ظرفیت 10 خودرو
اتاق چمدان
جعبه کمک های اولیه
خدمات تهیه بلیط
تمامی اتاق های هتل دارای مبلمان، تلویزیون، تلفن، دوش، بالکن،آب معدنی، سرویس بهداشتی ایرانی، اتو، اسپیلت، سرویس فرنگی، آشپزخانه در سوئیت
فاصله کاشت درختان میوه:
فاصله کاشت به نوع پایه ، نوع هرس ،خاک ،نوع درخت و منطقه کاشت بستگی دارد. 
نوع پایه:
اولین نکته در فاصله کاشت درختان میوه پایه درخت است . 
معایب کاشت درختان میوه با فاصله نزدیک:
اگر فاصله کاشت درختان میوه کم باشد مثلا در باغات قدیمی باعث می شود شاخ و برگ درختان در هم نفوذ کنند و در نتیجه سایه روی شاخه های درخت دیگر ایجاد شود و نور به اندازه کافی به تاج درخت نرسد و کیفیت محصول کاهش پیدا کند و ثمر آوری و گل انگیزی کم و جوانه ه
بسم الله

دعای روز شانزدهم
اَللّهُمَّ وَفِّقْنى فیهِ لِمُوافَقَةِ الاْبْرارِ وَجَنِّبْنى فیهِ مُرافَقَةَ الاْشْرارِ وَآوِنى فیهِ بِرَحْمَتِکَ اِلى دارِ الْقَرارِ بِاِلهِیَّتِکَ یا اِلهَ الْعالَمینَ خدایا موفقم دار در این ماه به همراهى کردن با نیکان و دورم دار در آن از رفاقت با اشرار و جایم ده در آن بوسیله رحمت خود به خانه قرار و آرامش به معبودیّت خود اى معبود جهانیانمنبع: مفاتیح الجنان
ادامه مطلب
به گزارش سفیر جنوب؛ مسئولان بخش آبپخش با حضور  در منزل پدر شهید جهان آوازه در روستای بنه عباس  با وی دیدار و گفتگو کردند.
به گفته نعمت الله صداقت رئیس شورای اسلامی بنه عباس،در این دیدار امام جمعه وفرمانده انتظامی بخش ؛ معاون حوزه شهید دستغیب واعضای پایگاه بسیج شهید آوازه روستای بنه عباس بخش آبپخش حضور داشتند.
لازم به ذکر است شهید جهان آوازه،تنها شهید روستا می باشد که در نیروی انتظامی و در درگیری با اشرار به شهادت رسید.

ادامه مطلب
بنام خالق عشق
دعای روز شانزدهم
اَللّهُمَّ وَفِّقْنى فیهِ لِمُوافَقَةِ الاْبْرارِ وَجَنِّبْنى فیهِ مُرافَقَةَ الاْشْرارِ وَآوِنى فیهِ بِرَحْمَتِکَ اِلى دارِ الْقَرارِ بِاِلهِیَّتِکَ یا اِلهَ الْعالَمینَ خدایا موفقم دار در این ماه به همراهى کردن با نیکان و دورم دار در آن از رفاقت با اشرار و جایم ده در آن بوسیله رحمت خود به خانه قرار و آرامش به معبودیّت خود اى معبود جهانیانمنبع: مفاتیح الجنان
همه مون تو زندگی روزهای سختی داشتیم،
یه نگاه به دور و برم می کنم. شلوغه همش سر و صدا به هم ریختگی بی نظمی بحث
کلافه میشم، برای بهتر کردن اوضاع هزاران باز تلاش می کنم و باز هم نتیجه همونیه که بوده.
گاهی ادم خسته میشه
دلسرد میشه
خیلی بده ای حال این حس
هی فاصله ش با دوستاش خونواده ش بیشتر میشه
تا حایی که دلس می خواد به قول سوگند یه بلیط یه طرفه بگیره و بره...!
آیا برای شما اهوال نفرستادیم  و اندوههای مقدس؟
آیا برای شما نیست که این همه بهار آورده ایم؟
آیا برای شما نیست که راز ها را فاش کرده ایم؟
آیا نوبت پیله ی پروانه های شما نیست که بشکافد؟
آیا نوبت نرم شدن دلهای شما نرسیده است؟
به جشن و سرور ما خوش بیایید...
پایکوبیهایی برفراز آسمانهاست تا پای شما زمینیها "وجود" را لمس کند...اما شما در تنیده ی غبارها و دودها کز کرده اید....ذهنتان  می تازد و عینتان قوه اش را می بازد....شما از پشت شیشه ها کنار نمی آئید....و
بسم الله
دعای روز شانزدهم
اَللّهُمَّ وَفِّقْنى فیهِ لِمُوافَقَةِ الاْبْرارِ وَجَنِّبْنى فیهِ مُرافَقَةَ الاْشْرارِ وَآوِنى فیهِ بِرَحْمَتِکَ اِلى دارِ الْقَرارِ بِاِلهِیَّتِکَ یا اِلهَ الْعالَمینَ خدایا موفقم دار در این ماه به همراهى کردن با نیکان و دورم دار در آن از رفاقت با اشرار و جایم ده در آن بوسیله رحمت خود به خانه قرار و آرامش به معبودیّت خود اى معبود جهانیان
ادامه مطلب
وقتی یه ماشین مدل بالا از پشت میاد می‌چسبونه به ماشینم،
تمام وجودم بهم میگه پاتو یهو بذار رو ترمز که بزنه بهت!
وقتی خدا تومن پیاده شد و خسارت منو خودش رو داد و قیمت ماشینش نصف شد، میفهمه که باید فاصله طولی رو رعایت کنه!!

+قول میدم تمام تلاشم رو بکنم که هیچوقت این کار رو نکنم!
باید فاصله بگیرم از خودم ..از خودم و از وزوزهای توی سرم خسته شدم .. از لقمه های آماده ای که

فرود میاد توی مخم وسط درس خوندن و دست کاری میکنه اعصابم رو تا حدی که عصبانی ام کنه مثل یه گرگ زخمی رفتار کنم با زندگیم .
باید فاصله بگیرم و نگاهش کنم به آدمی که ساختم یا گداشتم ساخته بشه
یه مترسک تنها یا هر چیز ناشناخته دیگه . میدونم که خیلی براش کم گذاشتم خیلی

‏همه این نشانه‌های نگارشی، در فارسی و اکثر زبان‌ها، به کلمه پیش از خود می‌چسبند و با کلمه بعدی فاصله دارند:
. نقطه، ویرگول؛ نقطه‌ویرگول: دونقطه؟ علامت پرسش! علامت تعجب» گیومه بسته) پارانتز بسته] کروشه بسته} آکولاد بسته
‏اما علایم زیر، کاملا بر عکسند و از کلمه قبلی فاصله دارند و به کلمه بعد از خود می‌چسبند:
« گیومه باز( پارانتز باز[ کروشه باز{ آکولاد باز
البته یک استثنا برای پارانتز باز داریم. مثلا: آن کتاب(ها) را بخوان.
یعنی معلوم نیست که یک
خیلی اتفاقات در زندگی هست که در لحظه دردناک جلوه میکنه اما با گذر زمان ثمر میده و طور دیگه ای به چشم میاد.گاهی از دور که به یک شکست نگاه کنی و جزئی نگری رو پشت سر بگذاری یک موفقیت می بینی. 
زمان دادن و فاصله گرفتن باعث میشه از نظرگاه تازه ای به خودت و جهان نگاه کنی؛ فاصله گرفتن از هر اونچه که بخش مهم جهانت بوده یا هست.
هتل آپارتمان صادقیه مشهد
یکی دیگر از هتل آپارتمان های نزدیک به حرم مطهر امام رضا (ع) هتل آپارتمان صادقیه مشهد نام دارد. این هتل آپارتمان در سال 1389 شروع به کار کرده و در سال 1393 مورد بازسازی قرار گرفته است، این هتل در فاصله ی 300 متری از حرم واقع شده به طوری که این فاصله در حدود 5 دقیقه پیاده روی می باشد. و همین موضوع سبب برتری این هتل آپارتمان در بین هتل های مشهد می باشد. هتل آپارتمان صادقیه مشهد از 7 طبقه و 30 واحد اقامتی تشکیل شده است. پرسنل مجرب ای
خدایا درد تویی 
درمان تویی 
خدایا دوست دارم همه اتفاق های خوب دنیا برای همه بیفته 
خدایا همه آدما رو به خودشون متکی کن 
خدایا مواظب من باش...معبود من...بعد از سال ها وجودت رو حس کردم..
خدایا منو زرنگ کن...بهم قدرت بده و تمرکز تا بتونم کارام رو انجام بدم 
خدایا من و بنیامین رو زود بهم برسون ک فاصله ای پیش نیاد ...
خدایا اگر فاصله ست بینمون ناشکر نیستم خدا، دلامون همیشه بغل هم باشه 
اوسکریم عاشقتم...
دانلود فیلم Five Feet Apart 2019 پنج فوت فاصله با دوبله فارسی

نام: پنج فوت فاصله Five Feet Apart
 IMDb 7.2/10
ژانر: درام | عاشقانه

نوع فیلم: سینمایی
محصول: آمریکا فوت فاصله
کارگردان: جاستین بالدونی
ستارگان: کول اسپراوس، هالی لو ریچاردسون، مویسس آریاس، امیلی بالدنی
سال تولید: 2019 میلادی
زبان: فارسی (دوبله فارسی)
مدت زمان : 112 دقیقه
داستان فیلم:
در فیلم Five Feet Apart ، دو نوجوان مبتلا به بیماری فیبروز سیستیک، در یک
بیمارستان با یکدیگر دیدار می‌کنند و دلباخته یکدیگر می‌
می‌شود فاصله میان چشم‌های شما کمتر خودش را نشان دهد چون خط چشم این فاصله را می‌پوشاند.
آموزش خط چشم اگر چشم های ریز دارید :
برای درشت جلوه کردن چشم‌ها بهتر است هم بالای چشم خط بکشید و هم پایین آن چون به طور کلی وقتی خط چشم پایین بکشید چشم‌ها درشت‌تر جلوه می‌کنند.
اگر چشمانی گرد دارید :
شما باید نیمه ابتدایی چشم را خطی بسیار باریک بکشید و بعد به مرور تا انتها آن را پهن کنید. درضمن بهتر است گوشه خارجی چشم را بکشید تا چشم کشیده‌تر به نظر برس
متن ترانه علی فروغی شاد به نام فاصله

تو خیالم اینجانشستی کنارم میگم از فرداهامیخندی نداری باور به رویاهامباور به رویاهامگوش میدی به منچشمات و میبینم که دیگه نیست مال مندنیای تو بودم گذشت دوران منگذشت دوران منمن میدونم که نیستم لایق چشمای تومن تلاش کردم ولی انگار نمیشم مال توبین دنیاهای ما از اولش فاصله بودمن بهت حق میدم پای من نسوز راحت برومن میدونم که نیستم لایق چشمای تومن تلاش کردم ولی انگار نمیشم مال توبین دنیاهای ما از اولش فاصله بود

مردى متوجه شد که گوش همسرش سنگین شده و شنوائیش کم شده است.
به نظرش رسید که همسرش باید سمعک بگذارد ولى نمیدانست این موضوع را چگونه با اودر میان بگذارد. بدین خاطر، نزد دکتر خانوادگیشان رفت و مشکل را با او درمیان گذاشت. دکتر گفت براى این که بتوانى دقیقتر به من بگویى که میزانناشنوایى همسرت چقدر است آزمایش ساده اى وجود دارد. این کار را انجام بده و جوابش را به من بگو:«ابتدا در فاصله ٤ مترى او بایست و با صداى معمولى مطلبى را به او بگو.اگر نشنید همی
تنها چیزی که درباره دختر های دیگر برایم واضح و آشکار است این است که باید ازشان فاصله بگیرم وگرنه روح و روانم را برای همیشه نابود میکنند. دلیلش را نمیدانم. نمیدانم حاصل عملکرد پاتولوژیک ایشان است یا پاسخ اشتباهی در ناخودآگاه خود به وجود و رفتار هایشان میدهم. نمیدانم، اما به هر حال، باید فاصله بگیرم. از هر نظر.
روش درمان دندان های فاصله دار

یکی از نشانه‌های زیبایی داشتن لبخند زیبا است. تعریف لبخند زیبا بدون در نظر گرفتن سلیقه افراد معمولا شامل دندان‌های مرتب و سفید می‌شود. شک نکنید اولین چیزی که یک خنده را زیبا می‌کند دندان‌هاست. فرم فک و دندان در رضایت شما از لبخندی که می‌زنید تاثیری بسزا دارد. گاهی برخی از ما ایرادهایی را در فرم دندان‌های‌مان احساس می‌کنیم اما نمی‌دانیم مشکل اصلی کجاست.
ادامه مطلب
رییس سازمان وظیفه عمومی ناجا:
غربالگری سلامت و طرح فاصله‌گذاری اجتماعی به طور دقیق در مراکز آموزش و پادگان‌ها اجرا خواهد شد.
فاصله‌گذاری اجتماعی در اتوبوس‌های اعزام سربازان نیز اعمال شده و آنان یکی در میان روی صندلی‌ها حضور خواهند داشت.
این اطمینان را به خانواده‌های سربازان می‌دهم که ما نیز نگران سلامت این عزیزان هستیم و تمام تلاشمان را برای مراقبت از آنان انجام داده‌ایم.
شنبه ، ۳۰ فروردین ۹۹@IrNews_24
[عکس 640×427]
مشاهده مطلب در کانال
لنز رتروفوکال : ، یا لنز وارونه‌کانون، نوعی  لنز واید انگل
است، که  به شیوه  معکوس پیکربندی یک لنز تله فوتو تولید می شود. این لنز
توسط پیر آنژنیو در سال ۱۹۵۰ میلادی در کشور فرانسه اختراع گردید و هنوز هم
در فرانسه این  دوربین عکاسی رابه‌ احترام نام مخترع آن، رتروفوکال آنژنیو می گویند.
یک
لنز تله فوتو از دو گروه  عدسی  محدب و مقعر که رو به روی هم قرار می
گیرند ساخته می شود. این مکانیزم سبب کم شدن فاصله نخستین عدسی لنز با صفحه
حساس عکاسی می
«محمد علی بهمنی»

گفتم بدوم تا تو همه فاصله ها را تا زودتر از واقعه گویم گله ها را چون آینه پیش تو نشستم که ببینی بر من اثر سخت ترین زلزله ها را پر نقش تر از فرش دلم بافته ای نیست بس که گره زد به گره حوصله ها را یک بار تو هم عشق من از عقل میاندیش یک بار تو هم عشق من از عقل میاندیش بگذار که دل حل کند این مسئله ها را گفتم بدوم تا تو همه فاصله ها را
مشخصات لیک شده ی Tactical AR :
سطح های کمیابی : Rare/Epic/Legendary
میتونید این گان رو در لوت روی زمین ، چست ، دراپ و وندینگ ماشین ها پیدا کنید!!
این گان تمام اتوماتیک هست!
برای فاصله های نزدیک بسیار کار آمد هست ولی در فاصله های دور در مقایسه با رایفل های دیگه ، ضعیف تر هست...
دمیج پایه (هد شات 1.75 برابر بیشتر) : 22/23/24 دمیج
کمترین دمیج (در بیشترین فاصله) :  14.85/15.53/16.2 دمیج
زمان ریلود : 2.2/2.09/1.98 ثانیه
ظرفیت خشاب : 30 تا تیر
تیر مورد اسفاده : تیر کوچک (مخصوص SMG)
تعداد تیر در یک
هتل BENTLEY BY MOLTON استانبول
یکی دیگر از هتل های 4 ستاره ی شهر استانبول که در مرکز شهر واقع شده است هتل بنتلی بای مولتون نام دارد این هتل با دکوراسیونی ایتالیایی فضای بسیار زیبایی را برای اقامت میهمانان تور ترکیه فراهم آورده است. این هتل شامل 50 واحد اقامتی با امکاناتی مجهز می باشد. در این هتل انواع متنوعی از غذاهای ترکی و بین المللی برای میهمانان تور استانبول سرو می شود. صبحانه در این هتل به صورت بوفه ارائه می شود.
امکانات هتل BENTLEY BY MOLTON استانبول
امیر مؤمنان علی (ع) روزی با مردم سخن می‌ گفت و درباره‌ی رشد اخلاقی آنان صحبت می‌کرد، تا اینکه فرمود: «مراقب باشید آنچه را مردم پشت سر افراد می‌گویند، نپذیرید ( از شنیدن غیبت، برحذر باشید) سخنان باطل فراوان است؛ ولی سخنان باطل از بین رفتنی است و آنچه می‌ ماند کردار انسان است. چرا که خدا شنوا و شاهد است، بدانید که بین حق و باطل، بیش از چهار انگشت، فاصله نیست. یکی از حاضران پرسید: چگونه بین حق و باطل، بیش از چهار انگشت فاصله نیست؟ امام علی (ع) انگ
امکانات هتل آپارتمان کنعان مشهد
صندوق امانات
نمازخانه
صندلی ماساژور
لاندری
تاکسی سرویس برای مسافران تور مشهد
لابی
کتابخانه
خدمات اینترنتی
خدمات باربری
پله اضطراری
دستگاه واکس کفش
گشت داخل و خارج از شهر
خدمات تور
اتاق چمدان
رمپ
خدمات بیدارباش
جعبه کمک های اولیه
تمامی واحدهای این هتل آپارتمان شامل روم سرویس، تلویزیون، سشوار، حمام، میزآرایش، تلفن، صندوق امانات، سرویس بهداشتی فرنگی و ایرانی، دراور، آباژور، امکان شارژ وسایل الکترونیکی،
دانلود پاورپوینت ریاضی پایه ششم مبحث فاصله فرمت فایل دانلودی: .zipفرمت فایل اصلی: PPTXتعداد صفحات: 14حجم فایل: 504قیمت: 5000 تومانبخشی از متن:
پاورپوینت ریاضی پایه ششم مبحث فاصله
تعداد اسلاید: 14
فرمت: pptx
مبحث : فاصله
دارای گارانتی بازگشت وجه

قابل ویرایش
مناسب برای تدریس
مطالب درس در تصویر فایل مشخص میباشد.

پرداخت با کلیه کارتهای عضو شتاب امکان پذیر است.
مسافت...فاصله ی میان من و توست، فاصله ایی که زمان و مکان را در هم می شکند...فاصله ایی نزدیک، به نزدیکی شانه هایمان و دور به اندازه دلتنگی هایمان...مصداق آن لحظه ایی ست که در کنار تو هستم، همان قدر نزدیک...اما هنوز هم دلتنگ ات هستم، و آغوشت مکان و زمان را بی معنا می کند و تنها چیزیست که فاصله های میان مارا از بین می برد...یادش بخیر، نخستین باری که در آغوشت،نزدیکی را لمس کردم، حسی شیرین بود...چند دقیقه مرا در ساحل شانه هایت به آرامش دعوت نمودی و صدایت ه
مسافت...فاصله ی میان من و توست، فاصله ایی که زمان و مکان را در هم می شکند...فاصله ایی نزدیک، به نزدیکی شانه هایمان و دور به اندازه دلتنگی هایمان...مصداق آن لحظه ایی ست که در کنار تو هستم، همان قدر نزدیک...اما هنوز هم دلتنگ ات هستم، و آغوشت مکان و زمان را بی معنا می کند و تنها چیزیست که فاصله های میان مارا از بین می برد...یادش بخیر، نخستین باری که در آغوشت،نزدیکی را لمس کردم، حسی شیرین بود...چند دقیقه مرا در ساحل شانه هایت به آرامش دعوت نمودی و صدایت ه
هتل اسپینو مشهد توضیحات و مشخصات
هتل اسپینو مشهد در سال 1393 افتتاح شده است.این هتل 3 ستاره دارای 36 واحد در 8 طبقه با ظرفیت 112 نفر در خیابان هفده شهریور مشهد بنا شده است.قرار گیری هتل اسپینو مشهد در خیابان هفده شهریور باعث شده است این هتل به ایستگاه متروی هفده شهریور، مراکز خرید و مجتمع گردشگری بابا قدرت و باغ خونی که از جاذبه‌ های گردشگری مشهد محسوب می‌شوند، دسترسی خوبی داشته باشد.
رستوران هتل اسپینو مشهد طیف گسترده‌ای از غذاهای ایرانی و بین
امکانات هتل مارینا پارک کیش
اجاره اتومبیل
ساحل اختصاصی
اتاق چمدان
لاندری
کافی نت
کپی، فکس، پرینت
آژانس مسافرتی
رمپ
پذیرش 24 ساعته
فروشگاه
پله اضطراری
اتاق تلفن
لابی
مرکز خرید
تاکسی سرویس برای گردشگران تور کیش تابستان ۹۸
جعبه کمک های اولیه
اتاق چمدان
خودپرداز
اتاق های هتل دارای امکاناتی از قبیل: چای ساز، دراور، آباژور، مبلمان، تلویزیون، تلفن، پاورسوئیچ، میز تحریر، لوازم بهداشتی، حمام، صندوق امانات و سیستم اطفاء حریق در اتاق، امکان شار
هتل سقا مشهد یکی از هتل های نزدیک به حرم مطهر هست که از موقعیت مکانی مناسبی در مشهد الرضا برخوردار است. این هتل دو ستاره شیک و مدرن درخیابان امام رضا 2 با فاصله حدود 4 دقیقه پیاده و 2 دقیقه با ماشین تا حرم مطهر رضوی فاصله دارد و زائران بارگاه منور حضرت امام رضا (ع) میتوانند در فاصله زمانی نسبتا کوتاهی به زیارت حضرت نایل شوند. همان طور که گفته شد نزدیکی به حرم مطهر و موقعیت مکانی ایده آل از جمله مهم ترین مزیت های انتخاب هتل سقا برای اقامت در مشهد م
سی انچین یک کاتای Naha-te است. این کاتا بسیار هماهنگ است و به صورت آرامش قبل از طوفان است .و معنی چیره شدن و حمله به مقر اشرار است، در بخش اول ما 6 تکنیک داریم که 3 بار تکرار خواهد شد به طرز آرام و باعظمت و زیبایی. تعویض و به طور ناگهانی تکنیک هامانند ایجاد طوفان از حرکات قوی با سرعت های مختلف تشکیل شده است .اگر دقت کنید در این کاتا تکنیک پا بصورت ضربه وجود ندارد.
هتل ستاره شرق مشهد یکی از هتل های نزدیک به حرم مطهر هست که از موقعیت مکانی مناسبی در مشهد الرضا برخوردار است. این هتل یک ستاره شیک و مدرن در خیابان امام رضا 31 با فاصله حدود 17 دقیقه پیاده و 7 دقیقه با ماشین تا حرم مطهر رضوی فاصله دارد و زائران بارگاه منور حضرت امام رضا (ع) میتوانند در فاصله زمانی نسبتا کوتاهی به زیارت حضرت نایل شوند. همان طور که گفته شد نزدیکی به حرم مطهر و موقعیت مکانی ایده آل از جمله مهم ترین مزیت های انتخاب هتل ستاره شرق برای ا
هتل یکتا مشهد یکی از هتل های نزدیک به حرم مطهر هست که از موقعیت مکانی مناسبی در مشهد الرضا برخوردار است. این هتل یک ستاره شیک و مدرن در ضلع جنوبی بازار رضا با فاصله حدود 10 دقیقه پیاده و 5 دقیقه با ماشین تا حرم مطهر رضوی فاصله دارد و زائران بارگاه منور حضرت امام رضا (ع) میتوانند در فاصله زمانی نسبتا کوتاهی به زیارت حضرت نایل شوند. همان طور که گفته شد نزدیکی به حرم مطهر و موقعیت مکانی ایده آل از جمله مهم ترین مزیت های انتخاب هتل یکتا برای اقامت در
هتل فرزانگان مشهد یکی از هتل های نزدیک به حرم مطهر هست که از موقعیت مکانی مناسبی در مشهد الرضا برخوردار است. این هتل یک ستاره شیک و مدرن در چهارراه خسروی با فاصله حدود 15 دقیقه پیاده و 5 دقیقه با ماشین تا حرم مطهر رضوی فاصله دارد و زائران بارگاه منور حضرت امام رضا (ع) میتوانند در فاصله زمانی نسبتا کوتاهی به زیارت حضرت نایل شوند. همان طور که گفته شد نزدیکی به حرم مطهر و موقعیت مکانی ایده آل از جمله مهم ترین مزیت های انتخاب هتل فرزانگان برای اقامت
هتل کوثر مشهد یکی از هتل های نزدیک به حرم مطهر هست که از موقعیت مکانی مناسبی در مشهد الرضا برخوردار است. این هتل دو ستاره شیک و مدرن در میدان بیت المقدس با فاصله حدود 7 دقیقه پیاده و 3 دقیقه با ماشین تا حرم مطهر رضوی فاصله دارد و زائران بارگاه منور حضرت امام رضا (ع) میتوانند در فاصله زمانی نسبتا کوتاهی به زیارت حضرت نایل شوند. همان طور که گفته شد نزدیکی به حرم مطهر و موقعیت مکانی ایده آل از جمله مهم ترین مزیت های انتخاب هتل کوثر برای اقامت در مشه
هتل سهند 2 مشهد یکی از هتل های نزدیک به حرم مطهر هست که از موقعیت مکانی مناسبی در مشهد الرضا برخوردار است. این هتل یک ستاره شیک و مدرن در خیابان امام رضا 8 با فاصله حدود 10 دقیقه پیاده و 6 دقیقه با ماشین تا حرم مطهر رضوی فاصله دارد و زائران بارگاه منور حضرت امام رضا (ع) میتوانند در فاصله زمانی نسبتا کوتاهی به زیارت حضرت نایل شوند. همان طور که گفته شد نزدیکی به حرم مطهر و موقعیت مکانی ایده آل از جمله مهم ترین مزیت های انتخاب هتل سهند 2 برای اقامت در
هتل آپارتمان ستارگان مشهد
یکی دیگر از هتل آپارتمان های شهر مشهد، هتل آپارتمان ستارگان نام دارد این هتل در سال 1392 در خیابان امام رضا به بهره برداری رسید، هتل آپارتمان ستارگان مشهد در 4 طبقه و 28 واحد اقامتی شامل سوئیت های دو تخته، سه تخته و آپارتمان های یک و دو خوابه آماده ی خدمت رسانی به میهمانان می باشد. این هتل علاوه بر امکانات مناسبی که برای میهمانان خود فراهم آورده است با سرو انواع غذاهای با کیفیت ایرانی و بهره گیری از کادری مجرب اوقات خوش
هتل کارن مشهد توضیحات و مشخصات
هتل سه ستاره کارن مشهد یک هتل لوکس تازه تاسیس می باشد که در تیرماه 1396 تاسیس گردیده است.هتل کارن مشهد از لحاظ موقعیت مکانی در خیابان امام رضا واقع شده است.و تا حرم مطهر امام رضا (علیه السلام) حدود 1.5 کیلومتر فاصله دارد.لازم به ذکر است اتاق‌ها در طبقات دوم تا هشتم در هتل سه ستاره کارن مشهد واقع شده‌اند.این هتل دارای 65 اتاق می‌باشد که در 8 طبقه طراحی شده است.که شامل اتاق‌های دو تخته و سه‌ تخته بسیار زیباست.انتخاب ه
در گردشگری مذهبی برای مسافران فاصله از اماکن مقدس بسیار هایز اهمیت است،
مشهد که یکی از مقاصد اصلی گردشگری مذهبی است، برای زائران عازم این شهر فاصله از
حرم امام رضا(ع) بسیار مهم است. اکثر هتل های مشهد دسترسی خوب و آسانی به حرم
دارند و در این بین هتل مدینه الرضا با فاصله ی 2 دقیقه ای از حرم، نزدیکترین هتل
لوکس مشهد به بارگاه امام هشتم می باشد که هتلی پنج ستاره با بهترین امکانات
اقامتی و ترانسفر رایگان آماده پذیرایی از زائران است.
هتل صدرا مشهد یکی از هتل های نزدیک به حرم مطهر هست که از موقعیت مکانی مناسبی در مشهد الرضا برخوردار است. این هتل دو ستاره شیک و مدرن در خیابان امام رضا 10 با فاصله حدود 8 دقیقه پیاده و 2 دقیقه با ماشین تا حرم مطهر رضوی فاصله دارد و زائران بارگاه منور حضرت امام رضا (ع) میتوانند در فاصله زمانی نسبتا کوتاهی به زیارت حضرت نایل شوند. همان طور که گفته شد نزدیکی به حرم مطهر و موقعیت مکانی ایده آل از جمله مهم ترین مزیت های انتخاب هتل صدرا برای اقامت در مش
هتل آتور مشهد یکی از هتل های نزدیک به حرم مطهر هست که از موقعیت مکانی مناسبی در مشهد الرضا برخوردار است. این هتل دو ستاره شیک و مدرن در خیابان امام رضا 16 با فاصله حدود 15 دقیقه پیاده و 6 دقیقه با ماشین تا حرم مطهر رضوی فاصله دارد و زائران بارگاه منور حضرت امام رضا (ع) میتوانند در فاصله زمانی نسبتا کوتاهی به زیارت حضرت نایل شوند. همان طور که گفته شد نزدیکی به حرم مطهر و موقعیت مکانی ایده آل از جمله مهم ترین مزیت های انتخاب هتل آتور برای اقامت در مش
هتل کیهان مشهد یکی از هتل های نزدیک به حرم مطهر هست که از موقعیت مکانی مناسبی در مشهد الرضا برخوردار است. این هتل یک ستاره شیک و مدرن در خیابان امام رضا 2 با فاصله حدود 2 دقیقه پیاده و 1 دقیقه با ماشین تا حرم مطهر رضوی فاصله دارد و زائران بارگاه منور حضرت امام رضا (ع) میتوانند در فاصله زمانی نسبتا کوتاهی به زیارت حضرت نایل شوند. همان طور که گفته شد نزدیکی به حرم مطهر و موقعیت مکانی ایده آل از جمله مهم ترین مزیت های انتخاب هتل کیهان برای اقامت در م
هتل محلات مشهد یکی از هتل های نزدیک به حرم مطهر هست که از موقعیت مکانی مناسبی در مشهد الرضا برخوردار است. این هتل سه ستاره شیک و مدرن در خیابان امام رضا 5 با فاصله حدود 10 دقیقه پیاده و 5 دقیقه با ماشین تا حرم مطهر رضوی فاصله دارد و زائران بارگاه منور حضرت امام رضا (ع) میتوانند در فاصله زمانی نسبتا کوتاهی به زیارت حضرت نایل شوند. همان طور که گفته شد نزدیکی به حرم مطهر و موقعیت مکانی ایده آل از جمله مهم ترین مزیت های انتخاب هتل محلات برای اقامت در
هتل ابریشم مشهد یکی از هتل های نزدیک به حرم مطهر هست که از موقعیت مکانی مناسبی در مشهد الرضا برخوردار است. این هتل دو ستاره شیک و مدرن در خیابان امام رضا 2 با فاصله حدود 4 دقیقه پیاده و 2 دقیقه با ماشین تا حرم مطهر رضوی فاصله دارد و زائران بارگاه منور حضرت امام رضا (ع) میتوانند در فاصله زمانی نسبتا کوتاهی به زیارت حضرت نایل شوند. همان طور که گفته شد نزدیکی به حرم مطهر و موقعیت مکانی ایده آل از جمله مهم ترین مزیت های انتخاب هتل ابریشم برای اقامت د
دوره زمانه عجیبی است دولتی استارت یک نارضایتی واضح و مبرهن را می زند، مردم را با یک تصمیم ظالمانه ناگزیر به اعتراض و کشور را با آگاهی کامل دچار هرج و مرج می کند، از آن سو رسانه و این آقایان بدتر از دیکتاتور، نطق می کنند که مسبب شلوغی ها و تخریب ها و جان دادن عده ای از مردم اشرار و نفوذی ها و خارجی ها هستند. در گرگ بودنتان که تردیدی نیست اما ملت را گوسفند فرض نکنید! نمی دانم! خیانتی مانده که طی این دو دوره در حق این سرزمین نکرده باشید؟ حقیقتا روی ه
پیشنهادهایی برای رهبری :
1- در شهرهای بزرگ دوری فاصله از مکان نمازجمعه باعث شده عده ای از مردم عملا امکان حضور در نمازجمعه و بهره مندی از فیض آن را نداشته و از ثوابهای مترتب بر آن محروم شوند در حالیکه از نظر شرعی یکی از شروط برپایی نمازجمعه فاصله یک فرسخی ( 6 کیلومتر )  است لذا تعداد زیادی نمازجمعه در کلان شهرها قابل برگزاری است.و بدلیل وجود مساجد هیچ زحمتی جز یک برنامه ریزی ساده برای برپایی نمازجمعه های متعدد لازم نیست.980816
دلم گرفته از اینکه نه اونقدر خوب انتخاب کردم که راحت باشم نه اونقدر خوبم که ناراحت نشم...
زینبم
چه مادرت زنده باشه کنارت چه نباشه، از خانواده ی پدرت فاصله ی منطقی ای بگیر
صله رحم کن
بی حرمتی نکن
احترام به والدین پئرت بگذار
ولی از عمه ها و عمو هات و مادربزرگت فاصله ای بگیر که نتونن زیاد بهت نردیک بشن
من از نزدیکی شون اذیت و آزار دیدم
کسانی که با حرفهای نفاثات فی العقد گونه شون، همسر تحریک پذیرم رو بارها و بارها و بارها تحریک کردن...
اگر در این دنیا یک چیز باشد که مطمعنا اثبات شده باشد اینکه ما خیلی خوبیم و بقیه خیلی بد هستند 
مثلا اگر تو امریکا یا فرانسه میزنند مردما له و لورده میکنند اشتباهه اما باید بدونید اینجا درسته اونا همشون اشرار هستند قطعا به یقین 
اگر می بینید 14 روز اینترنت قطع میشد و کسی هم جوابگو نیست نبایدم باشد چون کار ما درسته و قطعا بقیه اشتباه می کنند
پس ما خوبیم اونا قطعا به یقین بدند 
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای: «دستگاه وسیع و همه‌کاره‌ی سپاه، امروز یک دستگاه برجسته است در کشور... برای همین است که میبینید چه گربه رقصانی برای سپاه، آمریکایی‌ها میکنند. البته به جایی هم نمیرسد. آنها کید میکنند، آنها به خیال خودشان علیه سپاه و در واقع علیه انقلاب و علیه کشور نقشه میکشند، اما آنی که در واقع دارد فریب میخورد، او ترامپ و همین شیاطین، اشرار و احمقهای دور و بر نظام حاکمه‌ی آمریکا هستند.» ۱۳۹۸/۰۱/۱۹نوجوان خامنه‌ای براساس این بخش ا

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها